Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panele solare

Panele solare

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
332.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.71€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
179.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
544.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Panel solar Solarmi Longi Hi-MO LR-72HPH - 450Wp

E SHITUR

355.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Panel solar ELERIX Seraphim SRP-445-BMA-HV - 445Wp

E SHITUR

292.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE