Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sensor Teltonika BLUE PUCK RHT - i temperaturës dhe lagështisë

Kodi i produktit:
306407
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57
I përdorshëm me markat:
Teltonika
I përdorshëm me::
Teltonika RUTX10, Teltonika RUTX11, Teltonika RUTX12

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Sensori i programueshëm i temperaturës dhe lagështisë komunikon përmes Bluetooth 4.0 / 4.2, ndërfaqes ose NFC. Avantazhi është diapazoni i konsiderueshëm i sensorit në hapësirë të hapur, i cili është deri në 500 metra. Ky sensor është i papërshkueshëm nga uji dhe falë kësaj mund të përdoret edhe në kushte të vështira industriale. Pajisja punon me pajisjet RUTX11, RUTX12 dhe RUTX10 dhe cilësimet e tij mund të rregullohen përmes një smartphone me aplikacionin Mobile Manager Mobile nga ELA Innovation. Për më tepër, pajisja ka mbrojtje IP65.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57
I përdorshëm me markat:
Teltonika
I përdorshëm me::
Teltonika RUTX10, Teltonika RUTX11, Teltonika RUTX12
Kodi:
258-00078
Lansuar:
7. 12. 2020
Lartësia [mm]:
18
Ngjyra:
E bardhë
Pesha [g]:
36
Prodhuesi:
Teltonika
Trashësia [mm]:
57

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE