Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Senzor temperature Teltonika BLUE PUCK T EN12830

Kodi i produktit:
309019
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
57
I përdorshëm me:
Teltonika RUTX10, Teltonika RUTX11, Teltonika RUTX12
I përdorshëm me markat:
Teltonika

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Teltonika gjithmonë përqendrohet në inovacion dhe vazhdimisht u ofron klientëve zgjidhje të reja. Shtesa e fundit në formën e një senzori për zbulimin e nivelit të temperaturës, ndër të tjera në segmentin e ushqimit, funksionon me teknologjinë Bluetooth 4.0 / 4.2. Senzori mund të punojë në një bateri deri në 7.5 vjet. Ju gjithashtu do të vlerësoni gamën e tij të gjatë, e cila është deri në 500 metra në hapësirë të hapur. Pajisja është e papërshkueshme nga uji (mbrojtja IP68) dhe gjithashtu plotëson standardin EN 12830. Senzori është i programueshëm dhe i përshtatshëm për matje në kushte të vështira. Punon me pajisjet RUTX11, RUTX12 dhe RUTX10. Konfigurimi mund të menaxhohet gjithashtu përmes një celulari të mençur në sajë të ndërfaqes NFC. Përmasat: diametri i bazës 57 mm, lartësia 20 mm. Pesha: 42 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
57
I përdorshëm me:
Teltonika RUTX10, Teltonika RUTX11, Teltonika RUTX12
I përdorshëm me markat:
Teltonika
Kodi:
258-00079
Lansuar:
29. 1. 2021
Lartësia mm:
20
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
42
Prodhuesi:
Teltonika
Trashësia mm:
57

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE