Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Prizë PremiumCord 230V 16A, 230V, e bardhë

Kodi i produktit:
254087
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8592220003074
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ppk02

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Prizë e cila instalohet në fund të kabllos. Priza është e përshtatshme për tensionin 230 volt, për një rrymë maksimale deri në 16 A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
PC
EAN:
8592220003074
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Ppk02
Lansuar më:
9. 2. 2019
Lidhësit:
1
Lloji i kabllos:
Për mbushje, për transferime
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE