Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Apple AirPods Pro (2 gen.)

Kodi i produktit:
565545app
Bllokim të zhurmave:
EAN:
194253397472
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e parashikuar e mbajtjes me kasë orë:
30
Koha e vlerësuar e qëndrueshmërisë orë:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

353.00 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dëgjuese të nivelit të lartë të mbushura me teknologji moderne për një përvojë tingulli të akorduar vërtet në mënyrë perfekte. AirPods Pro 2022 ngasin valën e tingullit rrethues plastik që thjesht ju merr - lartësi të qarta, bas të fuqishëm dhe tone të dallueshme sa herë që dëgjoni dhe sa herë e ndizni. Pas çdo gjëje, kërkoni çipin e fuqishëm Apple H2, i cili përputhet në mënyrë të përkryer me drejtuesin dhe amplifikuesin. Dëgjueset mund të shtypin në mënyrë efektive shumicën dërrmuese të zhurmës dhe zhurmës nga mjedisi, falë të cilave ju mund të zhyteni plotësisht në dëgjim. Apple AirPods Pro 2022 do t'ju mahnitë absolutisht me tingullin rrethues që është vërtet hapësinor dhe ju rrethon nga të gjitha anët. Falë teknologjisë së ndjeshmërisë dinamike të pozicionit të kokës, dëgjueset sigurojnë shpërndarjen e saktë të çdo tingulli nga drejtimi i duhur, në mënyrë që tingulli që rezulton të jetë i përsosur. Paketa përfshin edhe një kuti karikimi, i cili shërben edhe si mbrojtëse për dëgjueset. Kutia mbështet karikimin wireless MagSafe ose nëpërmjet teknologjisë Qi. Ju gjithashtu do të jeni të kënaqur me faktin që kutia është e papërshkueshme nga uji me një shkallë mbrojtjeje IPX4 ose që mbështet funksionin e kërkimit, kështu që gjithmonë do të dini saktësisht se ku fshihet. Dëgjueset zgjasin deri në 6 orë me një karikim të vetëm, së bashku me kutinë deri në 30 orë (me ANC të ndezur). Paketa përfshin katër madhësi të gomave prej silikoni (XS, S, M, L).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bllokim të zhurmave:
EAN:
194253397472
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Koha e parashikuar e mbajtjes me kasë orë:
30
Koha e vlerësuar e qëndrueshmërisë orë:
6
Komanda e zërit:
Në kufje
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mbrojtje IPX:
IPX4
Mikrofon:
Integruar
Model advice:
Apple AirPods Pro
Ngjyra:
White
Opsionet e karikimit:
Wireless, USB-C
Pa kabllo:
Pajisje speciale:
Mbrojtëse karikuese
Prodhuesi:
Apple
Teknologji Wireless:
Bluetooth v5.3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE