Foto e Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza
Foto e Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza
Foto e Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza
Foto e Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza
Foto e Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza

Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza

Garancioni: 1 vit Kodi:
22.50 €
16.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 13.98 €
Ju kurseni 6.00 €
-27%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
31 maj 2023 - 01 qershor 2023
Kosovë, të tjera
01 qershor 2023 - 02 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U-B me mikrofon, kontroll të vëllimit në kabllo, ergonomi të përmirësuar në dizajn dhe materiale të përdorura. Gama e frekuencës së tyre është prej 20 Hz deri në 20,000 Hz. Kufjet ofrojnë rehati të jashtëzakonshme për përdoruesit dhe riprodhim të shkëlqyeshëm të tingullit në çdo kohë. Dizajni i mbyllur i kufjeve izolon në mënyrë të përkryer ato nga zhurma e ambientit. Kablloja e saj me lidhës USB, ka gjatësi prej 2.2 m.

Lojë:
Po
Lidhësit:
1
Gjatësia e kabllos [m]:
2.2
Prodhuesi:
C-Tech
Komanda e zërit:
Në kabllo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Impedancë [Ohm]:
2200
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
40
Kodi:
GHS-14U-B
Lloji i dëgjueseve:
Për kokë
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Lansuar:
9. 11. 2017
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
118
Besueshmëria:
96 %
Mikrofon:
Po
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
EAN:
8594125009281
5

1 Vlerësime

Zgjim 16.5.2023 1:17 e pasdites
Shumë të mira, kualtitet perfekt :)
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kufje C-TECH Nemesis V2 GHS-14U, të zeza
16.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo