Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kufje JBL T500, me kabllo, të bardha

Kodi i produktit:
837923se
EAN:
6925281939938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JBL T500WHT
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 
Ju kurseni : 6.00   (17%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këto kufje kanë një dizajn modern dhe sjellin një zë origjinal me bass. Ato përmbajnë 1 buton për kontrollim dhe kanë mikrofon të montuar brenda. Ato mbështesin Siri ose Google Now pa pasur nevojë për një telefon. Sigurisht që këto kufje janë shumë të rehatshme dhe përshtaten në veshët tuaj në mënyrë perfekte, duke ju dhuruar një zë të mrekullueshëm dhe duke i mënjanuar zhurmat e ambientit të jashtëm. Ato ju lejojnë të shijoni muzikën, thirrjet, filmat dhe aktivitetet tjera në mënyrën më të mirë. Bateria ka kapacitet prej 300mAh dhe operojnë në frekuencë 20Hz deri 20kHz. Pesha 148 gramë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281939938
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
JBL T500WHT
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Madhësia e altoparlantëve mm:
32
Mikrofoni:
Pesha g:
148
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE