Foto e Mauspad Gjirafa50 Fiftypad - L
Foto e Mauspad Gjirafa50 Fiftypad - L
Foto e Mauspad Gjirafa50 Fiftypad - L

Mauspad Gjirafa50 Fiftypad - L

Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
19.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.53 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
25 shtator 2023 - 26 shtator 2023
Kosovë, të tjera
26 shtator 2023 - 27 shtator 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Fiftypad është dizajnuar veçanërisht për lojtarët të cilët i kushtojnë rëndësi FPS. Pëlhura e rrëshqitshme e lejon mausin tuaj të manovroj me shpejtësi të pakrahasueshme ndërsa baza e bërë nga goma e parrëshqitshme eliminon çdo lëvizje të padëshiruar.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Madhësia:
L
Materiali:
Sipërfaqe pëlhure, bazë gome që nuk rrëshqet
Dimensionet:
450 x 400 x 2 mm
EAN:
4711148787154
5

1 Vlerësime

Mauspad
Ermal 13.9.2023 10:47 e paradites
Shume i mire per qmimin qe ka, super i rreqitshem dhe baze gome per stabilitet
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Mauspad Gjirafa50 Fiftypad - L
19.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo