Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Mauspad Zowie by BenQ G-SR-SE, i kaltër

Kodi i produktit:
289582visa
Data e lansimit:
5. 6. 2020
Dizajni:
Kaltër
EAN:
4718755081538
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
480

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 
Ju kurseni : 15.00   (25%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

G-SR-SE u krijua për lojtarët që duan të shijojnë komoditetin e një mauspadi me një bazë gome për maus. Baza unike e gomës së butë është 100% e rrafshët. Ajo siguron rehati duke ruajtur një rrëshqitje të qëndrueshme nëpër mat. Ky variant siguron një rrëshqitje të ndryshme në krahasim me mauspadin e zi G-SR.

Përmasat e tij janë 470 x 390 mm ± 10 mm me trashësi prej 3.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Data e lansimit:
5. 6. 2020
Dizajni:
Kaltër
EAN:
4718755081538
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
480
Lartësia mm:
3.5
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Prodhuesi:
ZOWIE by BenQ
Trashësia mm:
400
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE