Foto e Kalkulator Casio SL 1000 SC GD, i artë

Kalkulator Casio SL 1000 SC GD, i artë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
19.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.53 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 €/muaj

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
27 shtator 2023 - 28 shtator 2023
Kosovë, të tjera
28 shtator 2023 - 29 shtator 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kalkulatori është një ndihmës i fuqishëm për të gjithë ata që ngecin në llogaritje. Nëse shkoni në shkollë, jeni një kontabilist, ose po numëroni shpenzimet e shtëpisë në shtëpi, sigurisht që do të vlerësoni ndihmën e kalkulatorit. Ky kalkulator përmban një ekran LCD 10-shifror që është i lehtë për t'u lexuar. Butonat e mëdha dhe një tastierë e gjërë ndihmojnë që të prekni shpejt numrat pa gabime në shtypje. Përparësia e tij është butoni i korrigjimit, i cili në rast se keni shtypur ndonjë buton gabimisht, ju ndihmon ta korrigjoni gabimin në mënyrë që të mos e përsërisni llogaritjen nga fillimi. Kalkulatori Casio SL 1000 furnizohet me energji duke përdorur baterinë LR1130 ose rrezet e diellit. Gjithashtu vjen me një mbështjellës të butë praktik. Dimensionet e tij janë: 71 x 120 x 9 mm ndërsa pesha: 55 g.
Lansuar:
24. 4. 2019
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
55
Përmasat [mm]:
71 x 120 x 9
Numri i shifrave të shfaqura:
10
Rreshta në ekran: :
1
Kodi:
SL 1000 SC GD
Prodhuesi:
Casio
Ueb-i i prodhuesit:
Casio-europe.com
Ngjyra:
Artë
EAN:
4549526700453
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Kalkulator Casio SL 1000 SC GD, i artë
19.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo