Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MikroTik D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA

Kodi i produktit:
346653
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Mikrotik
Typ zařízení:
3G modem, 4G LTE modem, Router, RouterBoard
Trashësia [mm]:
156
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

591.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Zgjeroni rrjetin dhe performancën e tij në ambientin tuaj me këtë pajisje që mbështet standardin 802.11a, 802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n. Shpejtësia e tij ka vlerë 1000Mbps. Ka kapacitet antente 2 dBi, 4 dBi. Ka kapacitet RAM 256 GB. Ofron portet: RJ-45, USB 2.0, WiFi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Forma operuese:
AP, Router
Frekuenca e procesorit [MHz]:
716
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
240
Kodi:
D53G-5HacD2HnD-TC&RG502Q-EA
Lartësia [mm]:
44
Licensë:
L4
Lloji i antenës:
E lëvizshme
Menaxhimi:
Në dispozicion nga:
23. 5. 2022
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i porteve HUB / Switch:
4
Numri i porteve RJ-45:
5
Numri i porteve WAN:
1
Prodhuesi:
Mikrotik
Ram MB:
256
Shpejtësia e transferimeve WAN [MB/s]:
1000
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
867 + 300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
1000
Shtrirja e frekuencës [GHz]:
2.4, 5
Síla anténního signálu:
2 dBi, 4 dBi
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS v7
Standardet WLAN (Wifi):
802.11a, 802.11g 802.11ac, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Trashësia [mm]:
156
Typ zařízení:
3G modem, 4G LTE modem, Router, RouterBoard
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE