Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ruter Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN

Kodi i produktit:
141392
EAN:
651651651651651636487
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
Teknologjia:
RJ-45, SFP, USB 2.0, WiFi
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Mikrotik RB2011UiAS është seri e Ruterëve që ofrojnë mundësinë që të lidhni disa pajisje në një vend, me mundësinë e qasjes në internet. Ky ruter ofron 10 porte prej të cilëve 5 janë Gigabit Ethernet dhe 5 janë Fast Ethernet. Ka një ekran LCD që ofron të dhëna mbi aktivitetin e pajisjes. Ky ruter përmban një procesor rrjeti MIPS 74K Atheros AR9344 të gjeneratës së re që operon në frekuencë prej 600MHz, dhe përmban një memorie prej 128MB RAM. Ruteri ka një sistem operativ RouterOS të nivelit të pestë që përkrahë rrjetin IPv6, i cili ofron një numër të madh funksionesh: një adresë statike, protokoll, mbrojtje Firewall e shumë funksione tjera. Ruteri përmban dy antena të integruara 4dBi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
651651651651651636487
Ekran me prekje (touch):
Forma operuese:
AP, Bridge, Client, WDS
Frekuenca e procesorit [MHz]:
600
Frekuenca [GHz]:
2,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jack DC:
Kodi i prodhuesit:
RB2011UiAS-2HnD-IN
Lansuar:
17 Nëntor 2013
Licensë:
L5
Lloji i ruterit:
Access point, Bridge, Klient, RouterBoard, Wifi Router
Mbështetje për IPv6:
NAND [MB]:
64
Numri i bërthamave:
1
Numri i lidhësve LAN 100 Mbps:
5
Numri i lidhësve LAN 1000 Mbps:
5
Numri i porteve RJ-45:
10
Numri i porteve SFP:
1
PoE:
Prodhuesi:
Mikrotik
Ram [MB]:
128
Shpejtësia e transferimeve WLAN (WiFi) [MB/s]:
300
Shpejtësia e transferimit për HUB / Switch [MB/s]:
100, 1000
Sistemi operativ:
MikroTik RouterOS
Standard:
802.11b, 802.11g, 802.11n
Standardet WLAN (Wifi):
802.11ac, 802.11b, 802.11g, 802.11n
Teknologjia:
RJ-45, SFP, USB 2.0, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Mikrotik.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE