Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Tastierë SteelSeries Apex 9 Mini, US, e zezë

Kodi i produktit:
840471steel
Drita e pasme:
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Trashësia [mm]:
103,3
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine
Rruga e aktivizimit mm:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 
Ju kurseni : 20.00   (14%)
119.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Switchat optikë novator OptiPoint të tastierës SteelSeries Apex 9 Mini reagojnë në çast ndaj ndryshimeve të dritës dhe, të kombinuara me pikën e aktivizimit 1 mm, ju sigurojnë rezultate të larta. Përshtatuni me çdo lojë duke ndryshuar pikën e këmbëzës nga një prekje e shpejtë dhe e butë në 1 mm në një shtypje të sigurt dhe të saktë në 1.5 mm. Personalizoni, përmirësoni ose riparoni tastierën tuaj duke e zëvendësuar me llojin tuaj të preferuar të switchave OptiPoint për të krijuar një tastierë sa më komode dhe të fuqishme.

Përmirësoni ndjenjën tuaj të shkrimit dhe saktësinë tuaj të lojës me tastet Double Shot PBT me cilësi të lartë me një strukturë unike. Këto taste janë ndërtuar për të siguruar jetëgjatësi dhe rezistencë ndaj konsumit. Korniza e sipërme metalike e serisë 5000 është identike me aluminin e përdorur në luftëtarët luftarakë, gjë që garanton qëndrueshmëri dhe stabilitet më të madh të strukturës në çdo kohë. Kablloja USB Type-C e gërshetuar e qëndrueshme dhe e shkëputshme i reziston konsumimit të përditshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
EAN:
5707119044899
Enter:
Linjë e vetme
Forca e aktivizimit cN:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
292,8
Jetëgjatësia milion klikime:
100
Kabllo me mbështjellje të thurur:
Koha e reagimit ms:
0.2
Lartësia [mm]:
40
Lidhësit:
Me kabllo
Lloji i tastierës:
Optik-mekanik
Ndërrimi i Switch-ave:
Linear
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
RGB
Pajisje speciale:
Kabllo e shkëputshme, tërheqës çelësash
Përcaktimi:
Lojë
Pesha [g]:
676,3
Prodhuesi:
STEELSeries
Renditja/shfaqja:
US
Rollover:
N-key
Rruga e aktivizimit mm:
1
Sinkronizim të RGB:
SteelSeries Engine
Trashësia [mm]:
103,3
Varianti:
SteelSeries OptiPoint
Vendi i origjinës:
Denmark

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE