Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB Kingston Exodia Data Traveler, 32GB

Kodi i produktit:
PAMKINFLD0394act
Dimensionet mm:
67.3 x 21 x 10.1
EAN:
740617309720
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Lexues i gjurmëve të gishtërinjve:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet mm:
67.3 x 21 x 10.1
EAN:
740617309720
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Lexues i gjurmëve të gishtërinjve:
Jo
Lloji:
USB-A
Ngjyra:
E zeze
Pesha [g]:
11
Prodhuesi:
Kingston
Versioni:
3.2 Gen 1 (3.2 Gen 1)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE