Foto e USB Kingston Exodia Data Traveler, 32GB
Foto e USB Kingston Exodia Data Traveler, 32GB
Foto e USB Kingston Exodia Data Traveler, 32GB

USB Kingston Exodia Data Traveler, 32GB

Garancioni: 1 vit Kodi:
7.50 €
3.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 2.97 €
Ju kurseni 4.00 €
-54%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Pesha [g]:
11
Lexues i gjurmëve të gishtërinjve:
Jo
Lloji:
USB-A
Versioni:
3.2 Gen 1 (3.2 Gen 1)
Ngjyra:
E zeze
Dimensionet [mm]:
67.3 x 21 x 10.1
EAN:
740617309720
5

1 Vlerësime

Onat 26.1.2023 6:51 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
USB Kingston Exodia Data Traveler, 32GB
3.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo