Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-22%
-7%

Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB

9.50 €
Përfshirë TVSH

USB Transcend TS-RDF5K

13.50 €
Përfshirë TVSH

Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE

17.50 €
Përfshirë TVSH
-13%
-27%

Lexues i kartave SD - Kingston Workflow, i argjendtë

39.50 € 53.50 €
Përfshirë TVSH

Lexues i jashtëm USB AXAGON CRE-SAC

25.50 €
Përfshirë TVSH

Kartë memorie SD Transcend, 2 GB

13.50 €
Përfshirë TVSH

Lexues i kartave Transcend TS-RDC8K2, i zi

27.50 €
Përfshirë TVSH
-6%

Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3, gri

34.50 € 36.50 €
Përfshirë TVSH
-8%

Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3C, gri

34.50 € 37.50 €
Përfshirë TVSH