Sipas Relevancës
Sipas Relevancës
Çmimi: ulët në të lartë
Çmimi: të lartë në të ulët
Më të rejat
Zbritjes (%) më të lartë
Filtro
-7%

Lexues i kartave Gembird SD dhe MMC, USB

9.50 €
Përfshirë TVSH

USB Transcend TS-RDF5K

13.50 €
Përfshirë TVSH

Lexuesi i kartave Axago ALL-IN-ONE

17.50 €
Përfshirë TVSH

Lexues i jashtëm USB AXAGON CRE-SAC

25.50 €
Përfshirë TVSH

Lexues i kartave Transcend TS-RDC8K2, i zi

27.50 €
Përfshirë TVSH
-6%

Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3, gri

34.50 € 36.50 €
Përfshirë TVSH
-8%

Lexues i kartës së memories AXAGON CRE-S3C, gri

34.50 € 37.50 €
Përfshirë TVSH
-36%
-4%

Lexues i kartave të memories Transcend TS-RDF8K2, i zi

26.50 € 27.50 €
Përfshirë TVSH

Lexues karte C-TECH USB-A 2.0, micro SD

4.50 €
Përfshirë TVSH
-8%
48h Delivery

Lexues kartash Axago CRI-S3, 3.5"

34.50 € 37.50 €
Përfshirë TVSH
-4%

Lexues i kartës Akasa AK-CR-11BK, i hirtë

57.50 € 59.50 €
Përfshirë TVSH
-9%

Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi

31.50 € 34.50 €
Përfshirë TVSH
-6%

Lexues i kartave të memories Akasa AK-ICR-33, USB3.0

55.50 € 58.50 €
Përfshirë TVSH