Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Modul optik Multi-Mode SFP, 1.25 Gbps, 550m, 2 copë

Kodi i produktit:
220380
Diagnostifikimi - DDMI :
EAN:
8103540259074
Format:
SFP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia valore - Tx/Rx [nm]:
850

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 1.00   (4%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagnostifikimi - DDMI :
EAN:
8103540259074
Format:
SFP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia valore - Tx/Rx [nm]:
850
Kodi i prodhuesit:
UF-MM-1G
Lidhësit:
(2) LC
Lloji i transferit:
2-fibra
Për lloje të kabllove:
Multi Mode
Prodhuesi:
Ubiquiti
Shpejtësia e transferimit:
1 Gbps
Shtrirja [km]:
0,55
Ueb-i i prodhuesit:
Ubnt.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE