Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Acer Aspire E2-111, 2200mAh, Li-Pol, 11,4V

Kodi i produktit:
220933
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Aspire E2-111, 2200 mAh ka cilësi të lartë dhe mbingarkesë të integruar si dhe mbrojtje të mbingarkesës. Bateria është alternative për Acer Aspire E2-111, 2200 mAh, 11.4 V, zëvendëson 4ICP5 / 57/80, AC14B13J, AC14B18J, AC14B3K, AC14B8K, KT.0040G.004, KT0030G.004.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE