Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Dell për laptop Dell Latitude 3550 / E5250 / E5450 / E5550

Kodi i produktit:
190101
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude 3550, Latitude E5250, Latitude E5450, Latitude E5550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
451-BBLN
Lansuar:
26 Prill 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Bateritë Lithium-ion Dell zgjasin më shumë se pajisjet tjera të jashtme, prandaj kjo bateri është shumë e përshtatshme për përdorues që udhëtojnë shpesh dhe nuk mund ta mbushin laptopin. Ky produkt është testuar në laboratorët e kompanisë Dell dhe vie me garancion. Kapaciteti i baterisë është 51 Wh. Kjo bateri është e përshtatshme për Laptopët Notebook Dell Latitude 3550, E5250, E5450, E5550. Tashmë nuk keni nevojë të brengoseni për jetëgjatësinë e baterisë. Me këtë bateri 4 cell, ju do të punoni për një kohë të gjatë, pa pasur nevojën e mbushjes së saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude 3550, Latitude E5250, Latitude E5450, Latitude E5550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
451-BBLN
Lansuar:
26 Prill 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Dell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE