Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona Aku për laptop Dell Inspiron 14

Kodi i produktit:
188236
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 14-3421, Inspiron 14R-5421, Inspiron 14R-5437, Inspiron 15-3521, Inspiron 15 i15RV-1667BLK, Inspiron 15R-5521, Inspiron 15R-5537, Inspiron 15RV, Inspiron 17-3721, Inspiron 17R-5721, Vostro 24
EAN:
4055655118057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2364

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çdo bateri ka një jetëgjatësi të caktuar dhe vjen koha kur duhet zëvendësuar. Ne mund të zgjedhim mes baterive alternative apo origjinale për t'i zëvendësuar. Kompania Paton ofron një varg të baterive alternative me kualitet të lartë për pajisje të ndryshme. Këto bateri vijnë me një kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 11.1 V. Janë të projektuara për modelet: Dell Inspiron 14-3421 Dell Inspiron 14R-5421, Dell Inspiron 14R-5437, Dell Inspiron 15 i15RV-1667BLK, Dell Inspiron 15-3521 Dell Inspiron 15R-5521, Dell Inspiron 15R-5537, Dell Inspiron 15RV, Dell Inspiron 17-3721 Dell Inspiron 17R-5721, Dell Inspiron 2421, Dell Vostro 2,521th.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 14-3421, Inspiron 14R-5421, Inspiron 14R-5437, Inspiron 15-3521, Inspiron 15 i15RV-1667BLK, Inspiron 15R-5521, Inspiron 15R-5537, Inspiron 15RV, Inspiron 17-3721, Inspiron 17R-5721, Vostro 24
EAN:
4055655118057
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2364
Lansuar:
1 Prill 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE