Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop ASUS A32-K53

Kodi i produktit:
132539
Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A43, A53, A54, A83, K43, K53, K54, K84, P43, P53, X43, X44, X53, X53S, X53SV, X54, X84
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2294
Lansuar:
5 Korrik 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Patona janë bateri që rimbushen, e që ofrojnë të njëjtën cilësi si bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopat ASUS dhe ofron kapacitet prej 4400 mAh dhe tension 11.1 V. Bateria në fjaë është në përputhje me këto seri të laptopëve ASUS: A43, A53, A54, A83, K43, K53, K54, K84, P43, P53, X43, X44, X53, X53S, X53SV, X54, X84. Mbani gjithmonë në jetë laptopin tuaj me këtë bateri shumë cilësore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Asus:
A43, A53, A54, A83, K43, K53, K54, K84, P43, P53, X43, X44, X53, X53S, X53SV, X54, X84
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2294
Lansuar:
5 Korrik 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE