Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Dell Latitude E6400, 4400 mAh Li-Ion, 11.1V

Kodi i produktit:
126382
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude E6400, Latitude E6400 ATG, Latitude E6400 XFR, Latitude E6410, Latitude E6410 ATG, Latitude E6500, Latitude E6510, Precision M2400, Precision M4400, Precision M4500, Precision M4500, Precisio
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2204
Lansuar:
17 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë Paton janë bateri rimbushëse alternative që ofrojnë cilësi të njëjtë me bateritë origjinale. Këto bateri janë të projektuara për laptopët . Kjo bateri ka një kapacitet prej 4400 mAh dhe ofron një tension prej 11.1 V. Ky produkt është projektuar për këta modele të laptopëve: Dell Latitude E6400, Dell Latitude E6400 ATG, Dell Latitude E6400 XFR, Dell Latitude E6410, Dell Latitude E6410 ATG, Dell Latitude E6500, Dell Latitude E6510, Dell Precision M2400, Dell Precision M4400, Dell Precision M4500, Dell Precision M6400 dhe Dell Precision M6500.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Latitude E6400, Latitude E6400 ATG, Latitude E6400 XFR, Latitude E6410, Latitude E6410 ATG, Latitude E6500, Latitude E6510, Precision M2400, Precision M4400, Precision M4500, Precision M4500, Precisio
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2204
Lansuar:
17 Prill 2013
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE