Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Dell Latitude E6420, 5200mAh Li-Ion, 11.1V

Kodi i produktit:
185368
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 14R Series, Inspiron 15R Series, Inspiron 17R Series, Inspiron 4420, Inspiron 4520, Inspiron 4720, Inspiron 5420, Inspiron 5425, Inspiron 5520, Inspiron 5525, Inspiron 5720, Inspiron 7420
EAN:
4055655134590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2405

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Laptopët janë pajisje shumë të përdorura në ditët e sotme. Sigurisht, me përdorimin e shpeshtë të tyre, bateria dobësohet me kalimin e kohës. Nëse keni një bateri të vjetër, e cila ka filluar të dobësohet apo dëshironi një jetëgjatësi më të lartë të baterisë, atëherë ne kemi një zgjidhje për ju. Me këtë bateri, ju mund të kaloni një kohë të gjatë në kompjuter pa e mbushur atë. Bateria Patona vjen me një kapacitet prej 5.2 Ah ose 5200 mAh dhe është e dizajnuar për modelet e laptopëve Dell. Për të parë të gjitha laptopët që përputhen me këtë bateri, shihni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 14R Series, Inspiron 15R Series, Inspiron 17R Series, Inspiron 4420, Inspiron 4520, Inspiron 4720, Inspiron 5420, Inspiron 5425, Inspiron 5520, Inspiron 5525, Inspiron 5720, Inspiron 7420
EAN:
4055655134590
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2405
Lansuar:
20 Shkurt 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE