Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop HP ProBook 8460p, 4400mAh Li-lon, 10.8V

Kodi i produktit:
169469
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 8460p, EliteBook 8460w, EliteBook 8470p, EliteBook 8560p, ProBook 6360b, ProBook 6460b, ProBook 6465b, ProBook 6560b, ProBook 6565b
EAN:
4055655112543
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2345

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i baterisë Patona përmban qeliza të kualitetit të lartë, si dhe është e përshtatshme si bateri origjinale QK642AA dhe K643AA. Kapaciteti i baterisë është 10.8V, 4400 mAh. Përkrahë këto lloje të laptopëve HP: EliteBook 8460p, 8460 watts, 8470p and 8560p; ProBook 6360b, 6460b, 6465b, 6560b dhe 6565b.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 8460p, EliteBook 8460w, EliteBook 8470p, EliteBook 8560p, ProBook 6360b, ProBook 6460b, ProBook 6465b, ProBook 6560b, ProBook 6565b
EAN:
4055655112543
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
4 400
Kodi i prodhuesit:
PT2345
Lansuar:
31 Mars 2015
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE