Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona, për iPhone 6, 1810mAh 3,82V, Li-Pol

Kodi i produktit:
259634
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655206747
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë nga Patona janë të pajisura me qeliza cilësore dhe janë në përputhje me bateritë origjinale. Të gjitha bateritë kanë qëndrueshmëri të shkëlqyeshme dhe prodhohen sipas standardeve evropiane. Në këtë rast të veçantë, kjo është një bateri alternative për një smartphone iPhone 6 që vjen me kapacitet 1810 mAh, tension 3.82 v, dhe lloji i baterisë është Li-Pol.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
4055655206747
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Apple iPhone 6
I përdorshëm me markat:
Apple
Kapaciteti mAh:
1810
Kodi:
PT3213
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji:
Bateri
Prodhuesi:
Patona
Tension V:
3.82

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE