Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri VARTA CR-P2

Kodi i produktit:
265489
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4008496537242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
1450
Kodi:
6204301401

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Litiumi i fuqishëm siguron cilësi të lartë dhe jetë të gjatë. I përshtatshëm për pajisje me energji elektrike. Bateria është e llojit CR123 kurse kapaciteti i baterisë është 1400 mAh dhe tensioni i saj është 3 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4008496537242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
1450
Kodi:
6204301401
Lansuar:
26. 7. 2019
Lloji:
CR-P2
Numri i pakove:
1
Prodhuesi:
VARTA
Tension V:
6

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE