Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Panasonic ENELOOP KJ55HCD40E 4x AA

Kodi i produktit:
192491
AA:
AAA:
EAN:
5410853057635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nga lodrat e fëmijëve deri te elementet elektronike, bateritë janë të nevojshme për çdo shtëpi, andaj bateritë Panasonic (4 copë) të tipit AA dhe mundësojnë mbushjen me rrymë të pajisjes tuaj. Bateritë rimbushëse janë lehtë të përdorshme. Koha e karikimit përfshin periudhë prej 1.5-3 orë ndërsa në pako përfshihen 4 bateri AA me 2100 cikle të rimbushjes dhe kapacitet prej 2500 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AA:
AAA:
EAN:
5410853057635
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 500
Kodi i prodhuesit:
KJ55HCD40E
Lajmërues LED:
Lansuar:
11 Qershor 2016
Lloji i baterive:
Ni-Mh
Numri i baterive AA në pako:
4
Numri i hapësirave për bateri AA:
4
Numri i hapësirave për bateri AAA:
4
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Panasonic

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE