Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues AC Lenovo për L-ThinkPad Helix, 45W, i zi

Kodi i produktit:
130969
Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad Helix
EAN:
8874564583536
Energjia maksimale dalëse [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0B47036

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi për laptop Lenovo TP-EU me energji konsumuese AC 45 Watt është pajisje e cila mundëson shndërrimin e energjisë elektrike nga priza me 230 V në furnizues të rrymës për laptop-ët e modeleve: Lenovo ThinkPad Helix. Karikuesi ka dizajn të bukur me ngjyrë të zezë dhe falë dimensioneve të tij të vogla, ju do të keni hapësirë të bollshme në çantën tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Lenovo:
ThinkPad Helix
EAN:
8874564583536
Energjia maksimale dalëse [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
0B47036
Lansuar:
18 Qershor 2013
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE