Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues HP, 45W

Kodi i produktit:
143245
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 810, EliteBook 940, EliteBook 9470m, ProBook 430
EAN:
887758607374
Energjia maksimale dalëse [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
H6Y88AA#ABB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 
Ju kurseni : 5.00   (15%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania HP është lidere në fushën e kompjuterëve dhe laptopave. E për këto pajisje kompania prodhon edhe aksesorë të ndryshëm. Kësaj here ka prodhuar një karikues 45 vat, i cili funksionon me pajisjet HP duke përdorur konektorët 4.5 mm dhe 7.4 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
EliteBook 810, EliteBook 940, EliteBook 9470m, ProBook 430
EAN:
887758607374
Energjia maksimale dalëse [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
H6Y88AA#ABB
Lansuar:
12 Dhjetor 2013
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE