Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disku Blu-Ray Verbatim BD-R 6x HTL, 25GB, 10 copë

Kodi i produktit:
198139
E paketuar pas [artikuj]:
10
EAN:
65561546534435512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
25
Kodi i prodhuesit:
43804

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli i disqeve Blu-Ray ofron deri në 25GB dhe mbështet deri në gjashtë herë shpejtësinë e të shkruarit. Disku mbështet BD-R versionin 1.3. Disqet Blue-Ray ofrojnë 3 deri në 5 herë kapacitet më të madh sesa disqet standarde DVD. Në oako përfshihen 10 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

E paketuar pas [artikuj]:
10
EAN:
65561546534435512
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
25
Kodi i prodhuesit:
43804
Lansuar:
14 Shtator 2016
Lloji:
Një shtresore
Lloji i medias:
Blu-Ray R
Paketimi:
Rrethor
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
6
Sipërfaqe të printueshme Inkjet:
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disku Blu-Ray Verbatim BD-R 6x HTL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE