Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD-ROM HP, USB

Kodi i produktit:
161581
EAN:
8881822604940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
F6V97AA
Lloji:
DVD burner

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A jeni zotërues i ndonjë laptopi i cili ka nevojë për transferim të të dhënave? Atëherë HP ka gjetur zgjidhjen më të mirë në formë të një DVD-ROM portativ. Kjo pajisje bënë leximin dhe transferimin e të dhënave me shpejtësi superiore, peshon shumë pak dhe mund të mirret ngado. Shpejtësia e transferimit arrinë deri në 8x për DVD dhe 24x për CD. Veçanti e kësaj pajisje është lidhja me kompjuter përmes kabllos së USB-së, por që mund të lidhet edhe me televizor për të shfaqur përmbajtje multimediale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8881822604940
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kodi i prodhuesit:
F6V97AA
Lloji:
DVD burner
Prodhuesi:
HP
Shkrues:
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
USB:

Bashkangjitja DVD-ROM HP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE