Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Sencor për Sencor 3CAM

Kodi i produktit:
206559
Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8590669194100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sencor 3CAM
I përdorshëm me markat:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Në rast nevoje për bateri, bateria Sencor iu vjen në ndihmë me bateritë e cilësisë së lartë ku kjo e fundit është në proporcion me çmimin. Kapaciteti i mbushjes së kësaj baterie Li-ion ështtë 900 mAh pas një kohe të karikimit prej tre orësh. Kjo bateri ka një voltazh prej 3.7 V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kamerë për ambiente të jashtme
EAN:
8590669194100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Sencor 3CAM
I përdorshëm me markat:
Sencor
Kapaciteti [mAh]:
900
Kodi i prodhuesit:
35047739
Lansuar:
31 Janar 2017
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Prodhuesi:
Sencor
Tension [V]:
3,7
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE