Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie nJoy Woden 750 - 750W

Kodi i produktit:
856092pck
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
6
Prodhuesi:
NJoy
Port dalës DC:
+3.3/5V (16/14A-122W), +12V (51A-612W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

nJoy sjell në treg burimin e energjisë Woden me fuqi prej 750W. Ky burim aktiv ka efiçiencës të energjisë 80Plus Gold, ftohëse 140mm dhe mund të përshtatet me pllaka amë të llopjit ATX. Burimi, po ashtu, ka konektor si 20 + 4pin ATX, 4 + 4pin ATX 12V, 2x 6 + 2pin, 6x SATA dhe 4x Molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
6422956006105
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PWPS-075A04W-BU01B
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), PCI-Express 6pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Molex 4 pin:
4
Niveli i zhurmës [dB]:
21
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (16/14A-122W), +12V (51A-612W)
Prodhuesi:
NJoy
SATA:
6
Ventilatorë:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE