Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm portativ ADATA HD650, USB3.1 - 1TB, i kaltër

Kodi i produktit:
217785
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-1TU31-CBL
Lloji i hard diskut:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një disk portabiv me vlera dalluese të hatashme. Ky disk ofron më shumë kapacitet se kurrë. Është rezistent ndaj impakteve të mundshme dhe është i dizajnuar në atë mënyrë që gjendet i mbështjellur me 1 shtresë gome dhe ka një konstrukt tre shtresor. Përpos që mbrohet nga pjesa e jashtme atë e gjejmë edhe brenda ku dallojmë një kuti plastike qe e luan këtë rol dhe është rezistente ndaj dridhjeve. Karakteristikat kryesore përfshijnë kapacitet prej 1TB, mbrojtje shumë shtresore, port USB 3.1 që nëse përdoret në anën e kundërt është e përshtatshme për port USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-1TU31-CBL
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
121 x 81 x 21
Pesha (g):
210
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm portativ ADATA HD650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE