Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Drive ADATA HV620s , 1TB

Kodi i produktit:
195655
EAN:
4712366966055
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA HV620s është një hard drive i jashtëm i dizajnuar për USB 3.0 (në anën tjetër i përshtatshëm edhe me USB 2.0). Disku është shumë i hollë 11.5 mm dhe peshon shumë pak. Kjo ju mundëson që ta merrni atë me vete ku do që shkoni pa ju zënë shumë hapësirë. Për më shumë, kjo pajisje ka një dizajn shumë modern me skaje të ngritura që e parandalojnë gërvishtjen. Ka kapacitet shumë të madh prej 1TB, gjë që ju mundëson të vendosni me mijëra të dhëna, çoftë në formë të fotografive, videove apo muzikës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366966055
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHV620S-1TU3-CBL
Lartësia [mm]:
11,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
150
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
115

Bashkangjitja Hard Drive ADATA HV620s edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE