Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm LaCie Rugged Mini, 1 TB, i hirtë / portokalltë

Kodi i produktit:
188360
EAN:
3660619315581
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm LaCie Rugges Mini ka kapacitet të memories prej 1 TB. Ai ofron siguri dhe transferim të shpejtë të të dhënave tuaja përmes portit USB 3.0. Në shumicën e rasteve, hard disqet tradicionale nuk kanë kapacitet të mjaftueshëm, andaj ky disk është zgjidhja e përkryer për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave, si filma, lojëra apo fotografi. Disku është elegant dhe praktik, ideal për personat që udhëtojnë. Ai gjithashtu është i pajisur me një mbështjellës mbrojtës nga goma, i cili e mbron nga dëmtimi.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619315581
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
LAC301558
Lansuar:
8 Prill 2016
Lartësia [mm]:
86
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
260
Prodhuesi:
LaCie
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
135

Bashkangjitja Disk i jashtëm LaCie Rugged Mini edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE