Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm HDD LaCie 2TB

Kodi i produktit:
188361
EAN:
3660619005840
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

155.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm LaCie Rugged Mini ka kapacitet prej 2TB dhe ofron bartje të shpejtë dhe të sigurt të të dhënave përmes një USB-je të tipit 3.0. Produkti në fjalë paraqet një zgjidhje të shkëlqyer për ruajtjen e të dhënave në sasi të mëdha si filma, lojëra, fotografi etj. Avantazh tjetër i produktit është ruajtja e energjisë elektrike për 40%.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619005840
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
19
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
LAC9000298
Lartësia [mm]:
86
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
260
Prodhuesi:
LaCie
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
135

Bashkangjitja Disk i jashtëm HDD LaCie 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE