Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate për Xbox Game, 2TB + 1 muaj Game Pass

Kodi i produktit:
218433
EAN:
3660619401963
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk i jashtëm portativ i krijuar ekskluzivisht për Xbox. Ai ka një kapacitet prej 2 TB, një shpejtësi prej 5.400 rpm, dhe norma të transferimit deri në 140 MB në sekondë. Ka një funksion Hot Swap, një ndërfaqe USB 3.0 dhe një 3.1 Gen 1. Është i vogël, praktik dhe nuk ju zë shumë hapësirë. Furnizohet me energji nëpërmjet një kabllo të dhënash. Përfshinë abonimin 1 mujor të Xbox Pass Game, që përmban më shumë se 100 lojëra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619401963
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
STEA2000417
Lartësia [mm]:
14,8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Seagate për Xbox Game edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE