Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk portativ WD Elements, 2TB, i zi

Kodi i produktit:
215203
EAN:
718037855363
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WD Elements ofron një hard disk portativ dhe modern. Me kapacitet 2 TB dhe peshë të lehtë (vetëm 230 gram), ofron shumë hapësirë për një sërë të dhënash. Pjesa e tij përbërëse është një mbulesë e fortë, duke e bërë diskun më rezistent ndaj dëmtimit. Ruajtja mbështet pa probleme pajisjet e fundit USB 3.0 dhe gjithashtu është i pajtueshëm me kompjuterët USB 2.0. Pajisja në modalitetin USB 3.0 transferon deri në 5 Gb / s, nëse e lidhni atë me një kompjuter që mbështet USB 2.0, do të duhet të jeni më i ngadaltë, por gjithsesi i mjaftueshëm i shpejtë maksimal teorik deri në 480 Mb / s. Disku është i formatuar nga fabrika me NTFS dhe është në përputhje me Windows 8, Windows 7, Windows Vista dhe Windows XP. Ato mund të riformatohen pa vështirësi për sistemet Mac. Kjo bën të mundur që pronarët e kompjuterave me sisteme të ndryshme operative të përdorin diskun. Dimensionet e tij janë 21 x 111 x 82mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037855363
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
82
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0020BBK-WESN
Lartësia [mm]:
21
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
230
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
111
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk portativ WD Elements edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE