Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk WD My Passport Portable, 4TB, i kuq

Kodi i produktit:
272450
Besueshmëria:
100 %
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
81.5
Kapaciteti GB:
4000

Si të porosisim në Gjirafa50?

137.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk i jashtëm portativ për ruajtje me cilësi të lartë, kapacitet 4 TB, lidhje USB 3.0, mbrojtje me fjalëkalim, enkriptim harduerik 256bit AES. Ka opsion për ruajtje automatike, kopjim të përmbajtjes nga rrjetet e njohura sociale dhe për ruajtje cloud. Disku ka dizajn të hollë dhe ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
81.5
Kapaciteti GB:
4000
Kodi:
WDBPKJ0040BRD-WESN
Lansuar më:
11. 10. 2019
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
110
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE