Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disku portativ WD Elements Portable - 3TB

Kodi i produktit:
218482
EAN:
718037855424
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0030BBK-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku portativ WD Elements është pajisje e përsosur për bartjen e të dhënave me shpejtësi të lartë. Madhësia e tij është 2.5 inch, ka portin USB 3.0 si dhe mund të përdoret në sistemet operative Windows 10, 8, 7 dhe në Mac OS X.

Vlerësimet

Super Produkt , jam i kenaqur me produktet e juaja
I kenaqur me produktin, e posaqerisht me sherbimin e ofruar nga gjirafa
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037855424
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
3 000
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0030BBK-WESN
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Hard disku portativ WD Elements Portable - 3TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE