Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate Xbox Game Drive, 4TB + 2 muaj Game Pass

Kodi i produktit:
218434
EAN:
3660619401970
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kapaciteti [GB]:
4 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një disk të jashtëm Seagate Game Drive për Xbox One dhe është e gjithë çka ju duhet për të kompletuar eksperiencen tuaj me videolojra. Me blerjen e këtij produkti ju po ashtu përfitoni 2 muaj abonim falas në Game Pass. Game Pass është një abonim për videlojra që ju mundëson të keni një librari me më shumë se 100 videolojra. Seagate Game drive mundëson që ju të lironi hapësirë në pajisjën tuaj të videolojrave dhe po ashtu meqë është efikas ju edhe mund t'i ndani videolojrat me shokët dhe shoqet. Karakteristikat kryesore përfshijnë kapacitet prej 4TB, 5400 revolucione për minutë si edhe 2 muaj abonim falas në Game Pass.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619401970
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kapaciteti [GB]:
4 000
Kodi i prodhuesit:
STEA4000407
Lartësia [mm]:
20,8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
117
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Seagate Xbox Game Drive edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE