Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Organizues i kabllove Cable Candy Mixed Beans, 6 copë, të bardha

Kodi i produktit:
234717
Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137796
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC022
Lansuar:
12. 4. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A keni kabllo në tryezën tuaj dhe keni nevojë për të rritur hapësirën tuaj të punës? Organizuesi Candy Cable shpejt krijon një sistem të qartë ruajtjeje. Është i përkryer për rregullimin e telave konvencionalë. Pjesa e poshtme është e pajisur me shirit ngjitës, kështu që vetëm vendoseni në vendin e dëshiruar dhe thjesht mund të vendosni telat. Ky organizues është zgjidhja perfekte për renditjen e kabllove që nuk do t'ju shqetësojnë më ose të rrëshqasin nga tryeza. Përdorimi i tij i gjerë mund të përdoret kudo në shtëpi ose në veturë. Vijnë 6 copë me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Kabllo
EAN:
9005177137796
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CC022
Lansuar:
12. 4. 2018
Lloji i kabllos:
Menaxhimi
Prodhuesi:
Cable Candy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE