Zgjërues USB 2.0 ATEN

Kodi i produktit:
67009
EAN:
6727920018710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Us221
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 2.0 (1x), USB B (2x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky mini switch mundëson lidhjen mekanike të dy kompjuterëve dhe një printer. Dy lidhës janë të të tipi B ndërsa tjetri I tipit A. Interface që ky zgjërues ka është USB e tipit 2.0. Dimensionet e kësaj pajisjeje janë 7.19 x 6.59 x 2.5 cm dhe peshon vetëm 55 gr. Sistemi operativ që kjo pajisje përkrahë është Windows dhe Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6727920018710
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Us221
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
USB 2.0 (1x), USB B (2x)
Montuese:
Jo
Ngjyra:
Argjendtë, kaltër
Numri i komjuterëve që mund të kontrollohen:
2
Përmasat [mm]:
71,9 x 65,9 x 25
Pesha [g]:
55
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE