Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo PremiumCord FAN për ventialtor nga 2-pin FAN në 3 pin FAN

Kodi i produktit:
253571
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Ftohës, PC
EAN:
4040849936289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kn-26

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Megjithëse transmetimet e të dhënave me wireless janë rritur gjithnjë e më shumë kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale, shpesh edhe ato më të avancuara analoge, është akoma më e dobishme për disa lidhje. Kjo kabllo përdoret për të lidhur një konektor 3-pin FAN në pllakën amë, FAN 2pin konektor. Ajo është bërë nga materialet cilësore dhe ka një jetë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Ftohës, PC
EAN:
4040849936289
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Kn-26
Lansuar:
5. 2. 2019
Lloji i kabllos:
Furnizues të energjisë elektrike
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Vendi i origjinës:
Germany

Bashkangjitja Kabllo PremiumCord FAN për ventialtor nga 2-pin FAN në 3 pin FAN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE