Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Gembird CABLEXPERT, jack-2xcinch 1,2m

Kodi i produktit:
248102
Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant
EAN:
8716309024532
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kablloja audio e Gembird ka një jack 2x cinch dhe përdoret për altoparlantë të ndryshëm. Kablloja lidhëse është në dispozicion në një gjatësi prej 1.2 metrash, e bardhë dhe me një fund të drejtë kabllor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, PC, Altoparlant
EAN:
8716309024532
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1.5
Kodi i prodhuesit:
KAB051721
Lansuar:
30. 10. 2018
Lidhësit:
3.5 mm jack, CINCH
Lloji i kabllos:
Reduktuese, patch
Nga konektori:
3.5 mm jack (mashkull)
Ngjyra:
Bardhë
Për lidhës:
CINCH (mashkull)
Prodhuesi:
Gembird

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE