Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AQ KVS015 Scart / Scart, 21pin, 1.5m

Kodi i produktit:
191255
Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkvs015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Keni nevojë të blini një kabllo dhe nuk jeni i sigurtë cilin prodhues të zgjidhni? AQ si kompani lider që gjendet në tregun e elektronikës për më shumë se 20 vite, sjellë kabllo të kualitetit të lartë të të gjitha llojeve. Kjo kabllo është e pajisur me terminal Scart. Zakonisht përdoret për lidhjen e ndonjë televizioni të vjetër me lloje të ndryshme të pajisjeve audio/video siç janë DVD player, resiverët satelitë e shumë pajisje tjera. Gjatësia e kësaj kablloje është 1.5m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
TV
EAN:
8595122755164
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,5
Kodi i prodhuesit:
Xkvs015
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Nga konektori:
SCART 21pin (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
SCART 21pin (mashkull)
Prodhuesi:
AQ

Bashkangjitja Kabllo AQ KVS015 Scart / Scart edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE