Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 2.0 High Speed ??+ Ethernet, 3m

Kodi i produktit:
205461
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014629
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PremiumCord sjell kabllon GOLD HDMI e cila shërben për të lidhur dy pajisje të zërit me dy pajisje videosh si për shembull televizorin me kompjuter duke e përdorur kabllon HDMI. Kablloja ka konektorë metali prej ari që e bëjnë kabllon të ketë një rezistencë të lartë ndaj dëmeve mekanike. Kablloja HDMI High Speed mund të transferojë video dhe zë digjital. Kjo kabllo ka një Ethernet të shpejtësisë së lartë të integruar dhe arrin një standard 4K me rezolucion deri në 4096 x 2160 pix. Shpejtësia e transferimit të të dhënave arrin deri në 18 GB / s. Kablloja ka konektorë prej ari që e mbrojnë nga dëmet e voltazhit të lartë. Kablloja është e gjatë 3 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8592220014629
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
3
Kodi i prodhuesit:
Kphdm2-3
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
3D, 4K, ARC, Ethernet, FullHD
Nga konektori:
HDMI A (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (mashkull)
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com
Verzioni:
HDMI 2.0

Bashkangjitja Kabllo lidhëse PremiumCord HDMI 2.0 High Speed ??+ Ethernet edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE