Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Përshtatës AXAGON HDMI / Display Port

Kodi i produktit:
202595
Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8595247902740
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RVD-HI

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Adapteri AXAGON RVD-HI përdoret për të lidhur një monitor HDMI, TV ose projektor me kompjuter me DisplayPort. Ky përshtatës është shumë i vogël, por siguron transmetim cilësor të imazhit dhe të zërit deri në një rezolucion prej 192 x 1200 pix si dhe instalohet shumë lehtë. Adapteri është vetëm një drejtimësh, konverton vetëm nga DisplayPort në HDMI.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Monitor, laptop, PC, TV
EAN:
8595247902740
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RVD-HI
Lidhës të praruar në flori:
Lidhësit:
2
Lloji i kabllos:
Reduktuese
Mbështet:
Fuse, WUXGA
Nga konektori:
DisplayPort (mashkull)
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
HDMI A (femër)
Prodhuesi:
AXAGON
Verzioni:
DisplayPort 1.1, HDMI 1.3a

Bashkangjitja Përshtatës AXAGON HDMI / Display Port edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE